Říjen 2008

Qasa´s lesson-August 2007

28. října 2008 v 13:11
Jejího semináře jsem se zůčastnila před 2 roky a jsem za to moc rada! Dalo mi to hodně!

Thinspiration 10

28. října 2008 v 13:11 Thinspo

Jak zhubnout v zaměstnání

28. října 2008 v 13:11
V práci zvládnete myslet nejen na povinnosti, ale také na figuru.
Zdá se vám, že když máte sedavé zaměstnání, nikdy nemůžete zhubnout? Velký omyl. Přinášíme 10 tipů, které vám pomohou dostat váhu pod kontrolu.


Dieta která vás udělá štíhlou :)

24. října 2008 v 15:58 Tipy & tricky + něco o Anorexii

pondělí

snídaně- 1litr čaje
svačina- jablko + 1litr vody s citronem
oběd- sklenice mléka
svačina- 1litr vody + jablko
večeře-0,5l čaje

ACDC

24. října 2008 v 15:58

Tak tohle je prostě něco!!

Chris Brown & Adam Sevani Freestyle Dance Outtake!!! EPIC.


ROBERT HOFFMAN

23. října 2008 v 21:07

Krasavec z Step up 2

mno on je uplně sladký!


!-.*HeLLo KiTTy*-.!

23. října 2008 v 20:39 spřátelené blogy
http://hello-kitty-proana.blog.cz/

Proč jsem tady dlouho nechodila

23. října 2008 v 20:19

Ahojky holčiny, omlouvám seže jsem tady dlouho nebyla. Měla jsem docela dost velký fofr, ve škole i doma. Pokusím se, sem teď psát pravidelně a pravidelně choditna vaše blogisky ju. Zatím se mějtezlata!
Ovocná (FIT) dieta

23. října 2008 v 20:12 Tipy & tricky + něco o Anorexii
Ovocná (FIT) dieta
Autorem diety, která je známá jako Fit pro život, jsou američtí manželé Harvey a Marilyn Diamondovi, specialisté na výživu. Je populární zejména v Kalifornii, i když v době vzniku ji držela téměř celá Amerika a kniha Diamondových, která popisuje dietu i nový životní styl, se držela na prvním místě bestsellerů po celý rok. Z populárních osobností se k ní často uchyluje kalifornský guvernér, dřívější herec, Arnold Schwarzenegger.

Vylepši svou kondičku ( téměř ) bez námahy

4. října 2008 v 11:48 cvičení
Vylepši si fyzičku bez námahy.
Chtěla bys zpevnit postavu, ale k návštěvě posilovny ti chybí čas, prachy nebo motivace? Obšlehni triky celebrit a získej tělo bohyně (téměř) bez námahy!
Pro snadné hubnutí :)

2. října 2008 v 16:56 Tipy & tricky + něco o Anorexii
DODRŽUJ NÁSLEDUJÍCÍ :
1) HODNĚ PIJ! Denně vypij minimálně 1,5 - 2 litry tekutin! Nejvhodnější je bezbublinková voda, ovocné šťávy nebo neslazené ovocné čaje. Tekutiny z těla odplavíškodlivé látky a pomohou roztříštit tuky, díky čemuž se hubne.
2) VŠECHNO DOBŘE ROZKOUSEJ! Základní pravidlo je : 20x rozkousej každé sousto. je to ideální pro žaludek, dobré trávení a optimální zpracování živin.
3) JEZ POMALU! udělej si u stolu pohodlí a vychutnej si každé sousto. Tělo dá mozku signál, že je syté až za 20 minut. Kdo do sebe jídlo nahází, sí toho většinou zbytečně moc!
4) MÁLO SOL! Sůl nahraď bylinkami a kořením. Sůl váže vodu a podporuje tvorbu tukových polštářků.
5) ŠETŘI S TUKEM! Dávej si pozor, abys používala málo másla, pryč s tučným krajem na šunce! Tuk je pro tělo také důležitý, ale tělo lépe zpracuje rostlinné tuky a oleje než klasické máslo a živočišné oleje.
6) 1x TÝDNĚ SI DEJ RYBU! Mořské potvůrky obsahují spoustu zdravých bílkovin a taky potřebných minerálů. pokud jsi vegetariánka, měla bys jíst pravidelně produkty ze soji.
7) JEZ HODNĚ OVOCE A ZELENINY! I když jíš normálně a nedržíš se jedné z představených metod, potřebuje tvoje tělo vitamíny, aby mělo silný obranný systém.
8) OPATRNĚ S VAŘENÍM ZELENINY! Zeleninu stačí jen lehce povařit, jinak ti vznikne rozpatlaná zeleninová kaše, ve které dlouhodobým vařením zničíš všechny potřebné vitamíny a minerály!
9) BACHA NA CUKR! Bílý cukr obsahuje jen kalorie a ,,prázdné´´ uhlohydráty, které tvému tělu nic nepřinesou. Zkus to raději se zdravějším medem nebo melasou.
10) TAJNÉ ČÍSLO 1,5 NEBO 1! Mléko a mléčné produkty ti dodají třeba vitamín B - důležitý pro hezkou pleť a zdravé vlasy. A to vše najdeš v 1,5% mléce nebo mléčných výrobcích s obsahem 1% tuku.

*~Thinspiration~*

2. října 2008 v 16:56 Thinspo

Zhubněte 3 kg za víkend

1. října 2008 v 16:36 Tipy & tricky + něco o Anorexii
Léto bylo ideální čas na bezbolestné zbavení se nadbytečných kilogramů. Nepodařilo se Vám tyto Vaše sny uskutečnit a přesto potřebujete rychle, pokud možno příjemně, ale přitom zdravě shodit dvě až tři kila? Vyzkoušejte tuto víkendovou dietu. Je výborná nejen na odbourání tukových polštářků, ale i na vyčištění celého organismu.