DIETA MODELEK, vlastnosti, hlavní nedostatky

28. května 2008 v 16:53 |  Thinspo
Efektivita diet není vždy v tom, za jak krátkou dobu slibují shodit tolik a tolik kilo. Sháníte-li rychlou dietu modelek, být jako modelka je vaším cílem, je to možné i zdravě? Opět ale zvažte, jaký dáváte výrazu ,,dieta modelek,, nebo rychlému hubnutí význam. Příliš drastické cesty k hubnutí mohou vést namísto shozených pěti kilech k poruchám trávícího systému, anorexii i k tomu nejhoršímu. Při hubnutí nespoléhejte pouze na doporučené přípravky, ale hlavně na sebe a na svoje zdraví.

Vlastnosti diety
Dieta modelek funguje díky tomu, že její jídelníček je sestaven pouze z ovoce, které obsahuje velké množství enzymů podporujících trávení a látkovou výměnu. Kromě toho je v něm velké množství vitamínů a minerálů, které látkovou výměnu zlepšují.


Hlavní nedostatky této diety

Dieta modelek sice dodá vašemu tělu dostatek vitaminu C, hořčíku i vápníku, ale zároveň katastrofální nedostatek ostatních důležitých živin, zejména bílkovin. Dieta modelek má ještě jednu nevýhodu - díky vysokému obsahu cukru a ovocných kyselin budete mít opravdu veliký hlad. U někoho se může objevit také alergická reakce na bromelain obsažený v ananasu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama